Om oss

Kontakt oss 

R. Jacobsen AS

 

Tlf. 913 50 894
E-post. post@rjacobsen.no
.

Besøksadresse

 

Kong Olavs vei 927
9436 Kongsvik
Klikk her for å se kart

Verksted

 

Tlf. 913 84 853
E-post. verksted@rjacobsen.no

Nettbutikk

 

Epost. webshop@rjacobsen.no

 

R. Jacobsen AS startet salg av snøscootere i 1997.  Vi er ”Premium Dealer”, og har beholdt denne tittelen i flere år. I 2004 mottok vi også prisen ”Årets Ski-Doo-forhandler”, i 2006, ”Workshop of the year”, og i 2014 “PAC Dealer of the year”. Vi forhandler Ski-Doo, Lynx, Sea-Doo, Can-Am og BK-hengeren, samt utstyr. Vi holder til i Kongsvik i Troms og Finnmark. I 2012 startet vi byggingen av et helt nytt verksted, og vi har nå et topp moderne verksted på 200 kvm. 

Våre ansatte

Roar Jacobsen
Daglig leder

Epost: roar@rjacobsen.no
Tlf. 91 66 31 02

Vegard Jacobsen
Selger 
Epost: vegard@rjacobsen.no
Tlf. 91 35 58 13

 Kim Ståle Eriksen

Selger

Epost: kim.eriksen@rjacobsen.no
Tlf. 913 23 855

Jørn-Eivind Røtnes

Verksmester
Epost: verksted@rjacobsen.no
Tlf. 91 38 48 53

 
Wenche Robertsen

Kontor og butikk
Epost: kontor@rjacobsen.no
Tlf. 91 35 08 94

Connie Jacobsen

Markedsansvarlig
Epost: connie@rjacobsen.no

  

Kim Kristoffersen

Mekaniker/delelager
Epost: delelager@rjacobsen.no

Kenneth Skretteberg

Mekaniker

 

Jørgen Eilertsen

Mekaniker